Rezervace a prodej

   Na těchto stránkách je aktuální nabídka morčátek, která jsou na prodej. Miminko si můžete i zarezervovat. Překupníkům a hadařům neprodávám!! Morčátka nechávám minimálně 28 dní pod matkou ( většinou tak o týden déle) , odstavuji při minimální hmotnosti 250 g. Někdy je třeba mláďe nechat pod matkou déle, proto je doba předání individuální. Každé morčátko je ošetřené proti vnějším a vnitřním parazitům, je vystavem PP nebo VP, přidávám textový materiál ohledně chovu skinníků a přibaluji i pár granulek a pochoutek do začátku. Budu ráda, když mě ohledně prcků zkontaktujete a pošlete nějakou fotečku. Rezervace či poptávku můžete odeslat na email mejdlinka@seznam.cz, nebo přes formulář na stránce Kontakt.
 
Po předchozích zkušenostech si nové majitele vybírám,neposkytuji morčátka všem,ale pouze zodpovědným lidem,co si o chovu sami něco zjistí.Morčátko není hračka,pokud pořizujete zvířátko dětem,měli by jste brát v úvahu možnost,že zvířátko děti omrzí.
 
V nabídce budou morčátka z hobby chovu ( na mazlíčka) , ale i morčíci s rodokmenem vhodní do dalšího chovu,popř. na výstavy.
 
Odběr morčátka je možný v Žandově u České Lípy,ve veterinární ordinaci,popř.mohu přiblížit do okolních měst.Miminka posílám i po celé republice přes kurýrní dopravu Lenky Bezděkové https://www.dopravadrobnychzvirat.cz/.
 
Každé morčátko má svoji cenu,ta se liší dle pohlaví,zbarvení a dle stavby těla ( vhodná k chovu,k registraci,na výstavy,či pouze na mazlíčka ).Uvědomte si prosím,že pokud chcete svému morčátku dopřát opravdu vše co potřebuje, něco to bude stát ( nejen samotné pořízení ).  Všechny peníze z prodeje miminek se vrací zpět do chovu ( kvalitní krmivo, pochoutky, okusové tyčinky, kvalitní podestýlka, seno, domečky, pelíšky, hračky, vitamíny, kosmetika...).Pokud toužíte po vlastním chovu,nepřemýšlejte o něm jako o zdroji financí.Chov je o radosti a naopak o finančních možnostech,o prostoru,který můžete poskytnout a hlavně o čase.
 

Aktuální nabídka morčátek :  

  • Peruánci narození 16.2.2016,spíše na mazlíčka ,otec Harwey Luna,Matka Dalila Cavia Panky Od Glorie.      
  • Skinny sameček Pikao a samička Pralinka,narození 3.6.2016 k rezervaci,spíše na mazlíčka ( barva černá tan-červená s bílou),vloha pro čokoládovou,matka Draconis Del Katee,otec Yen Chomutničky

           

 
  •